דף הבית נותני שירות משהו לאכול תיירות ונופש פנאי ובילויים קניות וחנויות ארועים קולנוע דרושים בעמק צור קשר

פורמט מחשבים

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פורמט מחשבים

האם המחשב שלכם התקלקל ואתם זקוקים למעבדת מחשבים מקצועית? האם אתם מעוניינים לרכוש מחשב חדש לבית או לעסק? אם כן, אנו ממליצים לכם לפנות לשירות בחברת פורמט מחשבים. ביקרנו במשרדי החברה הממוקמת בקיבוץ אפיקים אך כדאי לדעת כי החברה מציעה שירות בבית הלקוח כך שאינכם צריכים לפרק את המחשב ולהביא אותו למעבדה.

כדאי לדעת כי חברת פורמט מחשבים מעניקה שירותי מחשב מתקדמים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. כמו כן, החברה מתמחה בהפקת סרטי תדמית לעסקים ובהפקות וידאו וסטילס מגוונות, לרבות מצגות, קליפים מושקעים וסרטים דוקומנטריים ואמנותיים.

פתרונות מחשוב מתקדמים

התרשמנו לטובה מהמקצועיות וממגוון הפתרונות המתקדמים שחברת פורמט מחשבים מעניקה ללקוחותיה. עלינו לציין כי צוות החברה כולל טכנאים בעלי ניסיון עשיר וידע רב וכל לקוח המתקשר לקבל מענה טכני זוכה לשירות מעולה. החברה מציעה פתרונות תמיכה חדשניים הכוללים בין היתר אפשרות שליטה מרחוק על המחשב של הלקוח על מנת לאבחן את התקלה, ולנסות לפתור אותה במהירות מרחוק. במידת הצורך, החברה שולחת טכנאי על מנת לתקן את הבעיה בבית העסק או בבית הלקוח, ורק אם אין ברירה הטכנאי לוקח את המחשב להמשך טיפול במעבדה. בסיום התיקון מחזירה החברה את המחשב לבית הלקוח ומעניקה הסבר מפורט לגבי התקלה והחלפים שהוחלפו.

בנוסף, חברת פורמט מחשבים מציעה למכירה במחירים הוגנים ומשתלמים מחשבים ניידים, מחשבים נייחים, ציוד קצה, חומרים מתכלים, מכירת אביזרים למובייל, תיקון מהיר של סמארטפונים מכל הסוגים, ייעוץ מקצועי, תכנון והקמת רשתות מחשב, פתרונות גיבוי, הדרכות מחשב במגוון תחומים ועוד.

פורמט הפקות וידאו וסטילס

כאשר ביקרנו בפורמט מחשבים גילינו כי החברה מתמחה בין היתר גם בהפקות וידאו וסטילס. נמרוד להב וצוות ההפקה מתמחים בהפקות וידאו וסטילס ברמה הגבוהה ביותר. התרשמנו ממגוון קליפים וצילומים מדהימים שהחברה הפיקה עד היום, ביניהם סרטי תדמית למטרות פרסום ושיווק לחברות מובילות בארץ כמו טמבור, חברת עמיעד, חברת מ.ג.ט ועוד. פורמט הפקות מציעה ללקוחותיה קליפים וסרטונים ערוכים היטב לפי דרישה, מצגות וסרטי תדמית לעסקים, הפקות קליפים וצילומים למטרות יח"צ, והפקת סרטים מוקפדים, תיעודיים ואמנותיים, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. 

תחזית מזג האוויר בארץ להיום - 18.07.2019
ירידה ניכרת בטמפרטורות. עדיין חם מהרגיל לעונה. ייתכן טפטוף בצפון.
תחזית מזג האוויר בארץ לימים הקרובים
יום חמישי

ירידה בטמפרטורות
יום שישי

ירידה בטמפרטורות
יום שבת

התחממות קלה